Mówimy językiem Twoich klientów.
Poznaj siłę agencji dedykowanej
nie wszystkim, ale wybranym branżom
Mówimy językiem Twoich klientów.
Poznaj siłę agencji dedykowanej
nie wszystkim, ale wybranym branżom

Jeśli do nas trafiłeś i jeśli masz ochotę zostać tutaj dłuższą chwilę, to znaczy, że po prostu znamy się na swojej pracy. I że właśnie takiej agencji szukałeś, by budować i rozwijać swój biznes.

 

Każdy sektor rządzi się innymi prawami, a zatem wymaga innych narzędzi i innego podejścia.
W Idunie nie tracimy Twojego czasu i pieniędzy na eksperymentowanie, testowanie rozwiązań, szukanie właściwej ścieżki. Po prostu od razu robimy to dobrze, bo w zespole mamy ludzi, którzy znają Twoją branżę od podszewki.

6 faktów o Idunie
Specjalizujemy się w Twojej branży

Do zespołu zwerbowaliśmy ludzi, którzy przez lata pracowali w branżach, jakie teraz posiadamy w ofercie.

Budujemy Twój biznes na wielu poziomach

Oprócz specjalistów branżowych w Idunie pracują specjaliści od określonych zadań marketingowych: strategii, grafiki, pozycjonowania czy social media.

Stosujemy dedykowane narzędzia

Uniwersalne, dla wszystkich, do wszystkich? To nie dla nas. My wiemy, jakie rozwiązania są najlepsze dla twojej branży i to właśnie je wdrażamy!

Mierzymy to, co zrobiliśmy

W pracy stosujemy nowoczesne i mierzalne narzędzia, a klientom dostarczamy regularnie raporty. Dzięki temu wiesz, jak bardzo opłacają Ci się nasze działania.

Mamy doświadczenie

Zespół tworzący Idune ma wieloletnie doświadczenie w tworzenie stron www i sklepów, działaniach reklamowych i  marketingowych.

Gwarantujemy realne efekty biznesowe

Dzięki stosowaniu w pełni mierzalnych narzędzi możemy Ci powiedzieć, jak duży zwrot z inwestycji przyniosły Ci nasze działania.

Pomysłodawca Iduny

Marcin Kawa

Dobry dzień najlepiej jest zacząć od filiżanki aromatycznej kawy. A budowanie mocnej  pozycji firmy od…

współpracy z Marcinem Kawą.

 

Twórca Iduny w branży działa od kilkunastu lat: był m.in. współwłaścicielem krakowskiej agencji Enil, i partnerem agencji  content marketingowej e-words. Jest  miłośnikiem  egzotycznych podróży, które swoje pasje realizuje jako współwłaściciel biura podróży Czajka Travel.

Zespół

Budując zespół Iduny, postawiliśmy na ludzi, którzy znają Twoją branżę od podszewki, bo pracowali w działach marketingowych firm o podobnym profilu lub też – pracując w agencjach – mieli klientów z tego samego sektora.
A to oznacza, że nie muszą zapoznawać się z branżą od podstaw, wdrażać w temat, wypytywać Cię o  szczegóły. Po prostu wiedzą, co zrobić i jak zrobić, by było dobrze i skutecznie.

IDUNA

IDUNA Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Szlak 65
31-153 Kraków


+48 577 955 722 biuro@iduna.pl
Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Zostaw swój numer lub adres e-mail.Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.
Bez zobowiązań dowiesz się więcej
na temat naszej oferty.